Dekton Trilium2

Dektoni valikus on ligikaudu üle 50 erineva värvitooni. Materjal on saadaval viie erineva paksusega: 4 mm, 8 mm, 12 mm, 20 mm ja 30 mm.

Keraamika on köögi kivitööpindadest kõige vastupidavam.

Dektoni tootmisel on kasutatud umbes 20 erinevat looduslikku mineraali. Materjali erilised omadused saavutatakse pressides kivipuru kokku 25 000 tonnise pressi all.
Keraamiline kivitöötasapind on täielikult kuuma ja vedelikukindel, talub hästi kriimustusi ja ei ole poorne. Tööpinnale on lubatud asetada otse ahjust või pliidilt kuum pott või pann, see ei kahjusta materjali pinda. Samuti on lubatud tööpinnal lõikelauda kasutamata hakkida või lõigata, materjalile ei jää ühtegi kriimustust.

Dekton on täielikult UV- ja ilmastikukindel materjal, mistõttu sobib see oma omadustelt ideaalselt kasutamiseks väliköögis.

Dekton tooni muster ei ole läbiv ja katab teatud ulatuses ainult pealispinda, mistõttu on loomulik ja tavapärane, kui pärast aastakümneid kasutamist tekib mõnda kohta kulumisjälg. Kivitöötasapinna muster ei kandu edasi ka servadele, need on ilma mustrita.

Meilt on võimalik tellida ainult eritellimusel köögimööbli terviklahendusi. 
Eraldi töötasapindu, kapiuksi, furnituuri ja köögitehnikat Mööblimasin ei paku.

KERAAMIKAST TÖÖTASAPINNAD DEKTON

NB! Pildid on illustratiivse tähendusega, täpseimat tooni näeb reaalsetelt näidistelt.