Silestone Eternal Calacatta Gold2

Silestone’i kvartsist töötasapindade valikus on ligikaudu 50 erinevat värvitooni. Materjal on saadaval kolme erineva paksusega: 12 mm, 20 mm ja 30 mm.

Kvartsist töötasapind sisaldab ca 90% looduslikku kivi. Silestone’i kvartsist töötasapinnad sisaldavad looduslikku kvartsi, mineraale, klaasi, pigmente ja liimainet.

Kvartsist kivitööpinna suurimad plussid on surepärane vastupidavus ja väga hea välimus. Selline töötasapind näeb ka aastate pärast välja värske. Tavapärane kulumine ei tekita suuri kahjustusi, kuna materjal on läbinisti samasugune ja pealispinda ei ole eraldi töödeldud.

Kuigi kvarts on kergelt poorne materjal, siis sellega ei juhtu midagi, kui töötasapinnale ei jäeta mitmeks päevaks punase veini, peedi- või sidruniplekke. Puhastamiseks ei ole vaja kasutada spetsiaalseid hooldusvahendeid, puhastamiseks sobib nt õrn äädikalahus. Tugevamad võib abrasiivsed puhastusvahendid võivad kvartsi läiget kahjustada.

Kvarts on oma omadustelt väga hea kuumakindlusega. Küll aga ei tohiks otse ahjust või pliidilt võetud kuuma potti asetada töötasapinnale. See võib tekitada materjali toonierinevuse või isegi mõranemise.

Lisaks on võimalik tellida sama tooniga kvartsist valamu, mis jätab töötasapinnaga koos monoliitse tulemuse.

Tööpinnad on saadaval ainult koos köögimööbli tellimusega.

NB! Pildid on illustratiivse tähendusega, täpseimat tooni näeb reaalsetelt näidistelt.