Näidisköökide ja materjalidega saad tutvuda aadressil Sõpruse pst 33, Tallinn.

Meie salong on avatud E-R 9.00-18.00.

Kohtumise aeg palun eelnevalt kindlasti kokku leppida

Palun arvesta kohtumiseks 45-60 min. Nii jõuame konsulteerida kõiki kliente.
Kohtumise broneerimiseks palun kontakteeru disainer-müügispetsialistidega.

Üldtelefon: +372 5681 8223
Üldine e-post: info@mooblimasin.ee

Sa ei tea, kust ja kuidas alustada?
Telli meie disainer enda juurde koju!

Tutvu paketiga siin

Eve Liik

Disainer-müügispetsialist

Tel: +372 5657 4500

E-post: eve@mooblimasin.ee

Laura Laur (lapsepuhkusel)

Disainer-müügispetsialist

Tel: +372 525 3595

E-post: laura@mooblimasin.ee

Inna Past

Disainer-konsultant (freelancer)

Tel: +372 5393 8446

E-post: inna@mooblimasin.ee

Kadrin Kalvet

Disainer-konsultant (freelancer)

Tel: +372 508 8043

E-post: kadrin@mooblimasin.ee

Anne Kruuse

Tehnoloog

Tel: +372 5682 9899

E-post: anne@mooblimasin.ee

Maxim Larionov

Tootmisjuht

Tel: +372 557 5457

E-post: maxim.l@mooblimasin.ee

Aivar Antin

Logistik

Tel: +372 5682 9992

E-post: aivar@mooblimasin.ee

Ergo Laineem

Tegevjuht

Tel: +372 5667 1292

E-post: ergo@mooblimasin.ee

 

Üldine e-post: info@mooblimasin.ee

Ettevõtte andmed
Mööblimasin OÜ
Registrikood: 11413797
KMKR number: EE101186580
EE572200221037778294 Swedbank
EE591010220074005018 SEB Pank
EE667700771001832276 LHV Pank

Juriidiline aadress
Ruunaoja 3 11415 Tallinn

Tootmise aadress
Ruunaoja 3 11415 Tallinn

Salongi aadress
Sõpruse pst 33 10615 Tallinn