Kliendid meist

Alari Kivisaar

"Oli laupäev.

Pärast pikki otsinguid ja aeganõudvaid läbirääkimisi olid sõelale jäänud kaks köögipakkumist ning ühe neist pidin esmaspäevaks valima. Kolasin pisut netis ringi ja sattusin täiesti juhuslikult Mööblimasina kodukale. Pildid kenad ja jutud ilusad. Saatsin neile ajaviiteks meiliga oma joonised, et las teevad kah hinnapakkumise. Ja siis see juhtus – meilile vastati KOHE! Laupäeval!!! Esmaspäevaks oli minu laual Mööblimasina hinnapakkumine. Sellega oli asi otsustatud. Ma olin ehituse käigus jõudnud ennast juba 1000 korda f…..g seaks vihastada, et meilidele ei vastata. Või kui vastatakse, siis jumal teab kuna. Mul ei ole tõesti aega iga inimese ja firmaga üks küsimus-vastus nädalas meile põrgatada. Ja siis ilmuvad välja mehed, kes suhtlevad sinuga ka nädalavahetusel. Milles küsimus – sõidame! Ka edaspidi laabus kõik nii, nagu juhtub ainult ehitaja unenäos – mööbel valmis täpselt lubatud tähtajaks, paigaldama saabuti täpselt lubatud päeval ja lubatud kellaajal. Magic!Ah et kuidas siis mööbel kah on? Ega see mööbel nüüd mingi enneolematu ilmaime ole. Ilus on. Teate, neid mehi, kes oskavad kenasti melamiini saagida ja furnituuri valida, on Eestis sadu. Neid firmasid, kelle ilusad jutud ka tõeks osutuvad, tuleb otsida tikutulega. Üks on õnneks leitud.”

Loe edasiSulge
Tiina Raudsaar

"NAISE JAOKS, KES SÜÜA ARMASTAB TEHA

on köök rohkem kui kohvi joomise koht. Köök on kodu süda, koht, kuhu mahuvad ära kõik sõbrad, kes külla tulevad, ja kus räägitakse lugusid, nauditakse söögielamusi ja katsetatakse uusi maitseid ning rahvuskööke.Kvaliteetne mööbel ei ole odav, see on investeering igale perele.
Minu kui ettevõtja jaoks oli ka see oluline, et Mööblimasin on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja omasid tuleb hoida!
Oleme Mööblimasinale väga tänulikud ja julgeme seda ka oma sõpradele soovitada. Uute kokkamisteni!”

Loe edasiSulge
Erki Tammleht

"Kõik algas sellest

kui leidsime, et pere vana köök on oma aja ära elanud ning meie kasvanud vajaduste taustal lihtsalt kitsaks jäänud. Kaalusime kolme variandi vahel: Rootsi, Saksa ja Eesti – esimese kahjuks rääkis paigalduse puudumine ja keerulised garantiitingimused, teine langes lõpusirgel välja oma hinnastamispliitika tõttu ja kolmas tekitas oma referentsidega küsimärke peakohale peamiselt protsessi algfaasis, sest keskmise Eesti teeninduskultuuriga ei tundunud tal olema kuigi palju ühiseid pidepunkte. Esimese e-maili koos köögi orienteeruvate mõõtude ja stilistika visualiseeringuga saatsimegi Mööblimasinale teadlikult nädalavahetuse õhtul ja jäime põnevusega eksperimendi tulemusi ootama. Kuigi ma vastust teadsin oodata, tuli see ikkagi emotsionaalse kõrghetkena vaid paar tundi hiljem, oli täis optimismi ja innukat pealehakkamist.

Igas protsessis on oma kõrg- ja madalseisud, nii ka meil, aga õnneks ei kadunud Mööblimasina optimism ja pealehakkamine ka protsessi madalseisus, milleks oli eksinud käelisusega valmistatud uks. Viga parandati kiirelt aga  siinkohal ei ole plussid isegi mitte niivõrd tempo, vaid täpsuse eest, millega hilineja spooni muster pandi jooksma ühte sammu ülejäänud köögiga. Ilu peitub detailides, viimistlustase on kõrge, spoon jookseb veatult kokku kõigil detailidel, uste ja sahtlite vahed on ühtlased, liited veatud, peale paigaldust leidsime köögist ka detaile, mida me ise ei osanud tellimisel tähele panna – nägu kisub naerule veel nüüdki, kaks kuud peale paigaldust ;)”

Loe edasiSulge
Sven Sester

"Olin ühe tuntud

köögimööblit tegeva firmaga juba mitmeid kordi kokku saanud. Kuigi käsi ei olnud lõplikult löödud, tundus, et asjad liiguvad vaikselt, kuid kindlalt edasi ning miski ei suuda tulevast lepingut väärata. Ning siis see juhtus. Hea tuttav pakkus välja mingi Mööblimasina nimelise ettevõtte. Et tal olla olnud hea teenindus, korralik kvaliteet ja mõistlik hind. Polnud kuulnudki sellisest tegijast. Mis siis ikka, joonised e-kirjaga teele. Nagu déjà vuAlari Kivisaare kirjutisest nende endi koduleheküljelt, tehti koheselt pühapäeval mulle tagasiside. Pakuti välja kohtumine kohe esmaspäevaks ning peale pisiasjade ületäpsustamisi saabus päev hiljem pakkumine. Hind oli selgelt parim ja nende kodulehel olevate klientide tagasiside läbi loetud. Ütle veel, et soovitus ei tööta! Asi oli otsustatud. Nädal enne tähtaja saabumist helistati ja öeldi, et mööbel olemas  ja ollakse valmis paigaldama. Kõik toimis. Isegi üks kapiuks, mis mulle tundus nädalaid hiljem 2 millimeetrit nihkes olevat, sätiti ilusti korda.  Ütlen ausalt, et peale tulemuse nägemist tellisin neilt veel esikusse kapid ning peale nende valmimist veelgi hiljem ka laste tubadesse kapid ja riiulid. Miks? Mulle meeldib, kui suhtlemine on operatiivne, pakutakse omalt poolt välja lahendusi, töö on kvaliteetne ning kõik kokkulepped peavad. Mööblimasina poisid seadsid lati meeldivalt kõrgele.”

Loe edasiSulge
Ekke Lainsalu

"Kelle poole pöörduda

kui on vaja kööki? Tuttava soovitatud firmasse? Miks mitte. Mina aga pöördusin oma kliendi Mööblimasin OÜ ja Ergo Laineemi poole. Ta on osalenud mitmel mu koolitusel, lisaks räägiti tuttavate poolt nende kohta häid lugusid ja see kõik tundus olevat hea põhjus päringu tegemiseks. Hind ja lahendus sobisid ja panime asja töösse. Nii, ja siis saabus see päev, kus tulin koju. Paigaldajad olid töö lõpetanud. Ja mida ma nägin – Mööblimasina tehtud köök oli lausa suurepärane! Kui paljude asjade puhul kipuvad ootused suuremad kui tulemus, siis seekord oli vastupidi – antud köök näeb päriselus veelgi parem välja kui pildil. Tore on vaadata asja, mis on hästi tehtud. Olen veendunud, et nii hea hinna – kvaliteedi suhtega kööki naljalt Eestist ei leia, mehed teevad väga head tööd. Ja loomulikult hindan ma müügiala eksperdina Ergo oskuslikku müügi – ja turundusoskust, tundes samas rahulolu sellest, et minu õpetatu on õigetesse kätesse läinud.:) Parimat toodet tulebki müüa parimal viisil. Igatahes fakt on see, et oma järgmise köögi tellin ma taas Mööblimasinast.”

Loe edasiSulge
Mart Brauer

"Alustava ettevõtlusega

kaasnevate väärtuste kandjana sai köögimööbel tellitud mitte vanalt ja tuntud kaubamärgilt, vaid pigem väiksemalt tegijalt, kelle puhul võis eeldada mõnevõrra unikaalsemat lahendust ja sujuvamat kliendisuhtlust. Otsus pole andnud põhjust seda kahetseda – köök sai täpselt selline nagu projekt ette nägi. Lisaks meestele kohane kiitus ja tunnustust vahetu ning muheda olemise eest!”

Loe edasiSulge
Urmas Aaskivi

"Sõprade soovitusel

sai korteris remonti tehes köögimööbli hinnapakkumine võetud ka esialgu tundmatult Mööblimasin OÜ-lt. Esimesest kontakteerumisest kuni lõpptulemuseni sujus koostöö Mööblimasina meeskonnaga korrektselt ja paindlikult. Mööbli 3,5m pikkuse ühes tükis töötasapinna paneelmaja 7-ndale korrusele toimetamises nägi firma pigem väljakutset kui probleemi. Töötasapind tõsteti lõpuks oma määratud kohale tõstukiga akna kaudu. Kui paljud Mööblimasina konkurentidest oleksid mööbli väljanägemise huvides sellist vaeva näinud? Usun, et mitte ükski! Seekord saab öelda, et sõprade soovitusel oli kindlasti alust. Mööblimasinat soovitan julgelt kõigile!”

Loe edasiSulge
Signe Tiitso

"Meie ettevõte kolis

2009 a. sügisel uutesse ruumidesse ja nagu ikka oli vaja vastavalt mõõdule uut sisustust tellida. Leidsime interneti kaudu mõned ettevõtted, kellele tegime hinnapäringu, kõige usaldusväärsema ja ka soodsama pakkumise tegid Mööblimasina poisid. Tellitud tööd tehti kiirelt ja vastavalt vajadusele valmis. Kuna igapäevaselt ju mööbli tellimisega ei tegele, saime neilt ka häid soovitusi materjalide valikul.Usaldan ja julgen soovitada ka teistele koostööd Mööblimasinaga.”

Loe edasiSulge
Karin Sarap

"Kui hakkasin endale

köögimööblit otsima, siis võtsin ühendust mitme erineva pakkujaga. Mööblimasina juurde jäin (ja seda kohe mitmel korral) kuna minu mõtetega arvestati ja minu, võib olla just mitte kõige paremate, ideede peale ei saadetud mind pikalt vaid pakuti välja uusi lahendusi ja võimalusi arvestades minu algsete mõtetega.

Tänaseks olen uhke ilusa köögi- ja vannitoamööbli omanik ja olen kindel, et pöördun lähitulevikus Mööblimasina tegijate juurde tagasi.”

Loe edasiSulge
Aet ja Margo Meetua

"Infot Mööblimasina

kohta saime sõbralt, kes oli tehtud tulemusega väga rahule jäänud. Kaheksa ettevõtte seast osutus Mööblimasin valituks ka tänu komplektsele pakkumisele mõistliku hinnaga. Meil oli oma köögi osas mitmeid erinõudmisi, mis eeldasid koostööd eri firmadega ning algul tundus, et see võib osutuda keeruliseks.

Täna võime öelda, et kõik sujus üle ootuste hästi. Kliendisõbraliku ja professionaalse suhtluse kõrval tuldi kõigega suurepäraselt toime.”

Loe edasiSulge
Signe Ankur

"Kiitus Mööblimasin OÜ-le,

kelle hinna ja kvaliteedi suhe on ilmselt parim! Neljast võetud hinnapakkumisest osutus Mööblimasina oma soodsaimaks, kuid samas näis ka koduleht piisavalt usaldusväärne, mehed profid ning tehtud tööde arv ja kvaliteet arvestatav, et nendega käed sõlmida.

Lisaks oli minu jaoks oluline, et vajadusel teeb Mööblimasin ka kõik vajaminevad elektritööd – teised soodsama hinnaklassi pakkujad seda teenust ei paku. Töö tehti kiirelt ja korrektselt. Julgen soovitada.”

Loe edasiSulge
Helen Ernesaks

"Köögimööblit tellides

suhtlesime mitme firmaga. Omasime suures plaanis nägemust oma uuest mööblist ning olime selle ka oma võimete piires paberile kritseldanud. Oli firmasid, kes asusid meid ümber veenma, et selline mööbli lahendus sellisesse ruumilahendusse ei ole kõige mõistlikum jne. Mööblimasin aga pani me kritseldused kiiresti 3D-sse ja lisas omalt poolt nipet-näpet mugavusi, millede peale me ise polnud tulnud, kuid mis sobisid meile ideaalselt ning abistas meid laias materjalide ja köögitehnika maailmas orienteerumisel. Mööbel valmis pea poole kiiremini kui algselt lubatud ja on täpselt selline nagu me soovisime (või siis natuke parem). Paigaldajad rõõmsameelsed ja muhedad, ent samas väga pedantsed. Paigalduse käigus lahendati ka üks algul pea võimatuna näiv tehniline probleem lihtsalt ja geniaalselt.Mõni nädal hiljem avastasime paar pisipuudust, mida me mööblit vastu võttes tähele ei pannud. Puudused kõrvaldati kiiresti ja samal ajal teostati lisaks ka kogu mööblile järelkontroll, reguleeriti veel korra uksehinged ning vahetati ka üks viltuvajunud rullik.

Suured tänud Mööblimasina kollektiivile korraliku köögimööbli ja tasemel klienditeeninduse eest!”

Loe edasiSulge
Taavi Roosalu

"Ei juhtu just liiga tihti,

et kliendi ootused tootele või teenusele ületatud saaksid – heal juhul saavad ootused täidetud, kehvemal juhul tuleb pettuda. Mööblimasin on selles suhtes meeldiv erand ning suutis meie ootusi ületada mitmeski mõttes.

Esiteks pakkus ta parimat hinda ja korralikku kvaliteeti, kuid suurima positiivse üllatuse pakkus suhtumine klienti ning asjaajamise kiirus ja korrektsus. Ekstraboonus oli veel see, et lubatud 35 päeva asemel tehti mööbel valmis 20 päevaga.

Julgen soovitada!”

Loe edasiSulge
Johanna Lepp

"Enamik köögitootjaid

reklaamivad, et teevad köögid just sulle ja eritellimusena. Kui aga oma soovid letti ladusin, siis öeldi kohe, et kahjuks see on juba liiga eriline tellimus. Kogu köögi erilisus seisnes selles, et soovisin, et osad alumised köögikapid oleksid 1 meetri kõrgused ja teised nii umbes 10 cm madalamad.Kui nüüd päris aus olla, siis enamik kohti mulle üldse pakkumist ei saatnudki ja need, kes saatsid olid erategijad, kelle kohta võis lugeda internetist vaid anonüümseid soovitusi, mille nad võib olla olid ise kirjutanud. Mööblimasinani jõudsin tänu ühe hõimlase soovitusele, kes oli värskelt teilt. Väga positiivne oli muidugi operatiivselt saadetud esialgne pakkumine ning hilisem kirjavahetus.”

Loe edasiSulge
Aldo Mäsak

"Otsisime enda uude

kodusse juba pikemat aega köögimööbli valmistajaid ning olime oma unistuste köögist vaikselt mõttes juba loobumas, sest uhkete salongidega köögimööbli firmad pakkusid meie soovitud lahendusele täiesti ulmelisi hindu (ning ise väitsid, et tegemist on meeletu allahindlusega). Siis aga jäi silma üks foorum, kus soovitati väga Mööblimasina mehi, et kaup pidavat olema hea hinnaga, teenindus kiire, korralik ja täpne.

Proovisimegi. Ja hästi tegime, et proovisime. Saime just sellise köögi nagu tahtsime ning veel korraliku tehnika ning furnituuriga. Kõik valmis tähtaegselt ning probleemide korral lahendati mured kiirelt ning operatiivselt. Kui väikse lapse tõttu ei õnnestunud sõita kohapeale näidiseid vaatama, siis toodi näidised meie juurde. Kusjuures teenindus ei lõppe mööbli ja tehnika ülespanekuga ning lõpparve laekumisega – näiteks kui mitu kuud peale paigaldust üks LED lamp üles ütles, siis toodi uus ja parem lamp isiklikult kohale. Viimaste aegade üks meeldivamaid kogemusi.”

Loe edasiSulge
Thomas Tuominen

"Ystävämme suositteli

meille Mööblimasinia. Kävimme heidän luonaan Tallinnassa mittojen kansa suunnittelemaan keittiön. Loppupeleissä he toimittivat meille myös koko kylpyhuoneen kalustuksen ja makuuhuoneen integroidut kaapit erikoistikkaineen.

Kaikki työnjälki on erinomaista ja asennus oli sujuvaa. Voin lämpimästi suositella heita. Myös keittiön laitteet tilattiin heidän kautta ja sekin toimi mainiosti.”

Loe edasiSulge
Jana Vilippus

"Sain Mööblimasinast kuulda

üsna juhuslikult, läbi sõprade,kelle tuttav sisekujundaja oli neilt mööblit tellinud.Saatsingi siis teele meili, et vajan väikest ja toimivat kööki- esimene joonis tuli väga ruttu ja oli kohutav… Teadmata, kas ma neilt tellimuse teen või mitte broneerisid Mööblimasina poisid mulle samas siiski väga hea hinnaga ära kogu köögitehnika!
Edasi kulutasin veel hulga aega ja närve, käisin läbi 4-5 köögimööblit tootvat firmat, sain mitmesuguseid (ka häid) pakkumisi ja tagasilööke, et seda ja teist ei ole minu nurgelisse- sopilisse kööki võimalik paigaldada,või kui on, peaksin selle eest üüratut hinda maksma või ise mööda mööblifurnituuripoode lahendusi otsima!!! Siis otsustasin ikkagi Mööblimasinasse kohale minna. Peale seda köögifirmades ringirahmeldamist oli äärmiselt tore kuulda, et kui tahta, on kõik võimalik ja peale objekti mõõtmist läksid joonised järjest paremaks! Tellisingi köögi. Suhtlus kliendiga toimis kiirelt ja kõiki “projektimuudatusi”, mis mulle pähe tulid, võeti kiirelt arvesse ja teostati( nt. käepidemed vahetasime välja suisa viimasel minutil). Ja siis veel tagaseina klaas panoraamfotoga- lausa tore!
Neile, kes mööblitellimise peale alles mõtlevad, julgen küll soovitada, et pole mõtet oma aega ja energiat kulutada  mööda tehnika ja mööblifurnituuripoode ringi kihutades ning santehnikuid-elektrikke otsides, Mõõblimasin on koht, kus saate oma ideed professionaalse abiga teostada- super on, et kui köögipaigaldajad on läinud, võib kraanist vett lasta, panni pliidile panna ja joogid külmkappi pista- kõik toimibki!”

Loe edasiSulge
Tuuli Kaasik

"Mööblimasin OÜ teenusega

jäime väga rahule. Meilidele vastati kiirelt, köögimööbli plaani muudatused mis kaasnesid planeerimisega, lahendati kiirelt.

Mööbli valmistamise tähtajast peeti kinni. Kahjuks viibis meie poolt köögi remont mille tõttu tuli valmis mööblit pikemalt ladustada Mööblimasin OÜ-s mis ei olnud samuti probleem. Jäime rahule paigaldamisega, mille käigus lahendati ka keerulisemad probleemid. Paigaldati ka kogu tehnika mis on väga positiivne. Suured tänud ja peatse kohtumiseni garderoobi mööblit tellides!”

Loe edasiSulge
Benita

"Meie köögi saamislugu

on pikk ja keeruline. Alustades sobiva mööblivalmistaja leidmisest kuni köögi valmimiseni kulus palju tööd ja vaeva. Leidus ettevõtteid kes ei suvatsenud meie kirjadele isegi vastata, rääkimata jooniste või hinnapakkumise koostamisest. Mõni jälle üritas kohe alguses rääkida vaid hinnast, andes mõista, et kui soovime näiteks 5 jm mööblit, algab selle hind 2500 eurost + tasu transpordi ja paigalduse eest. Mõistagi polnud see parim müügitaktika.

Selle aasta veebruaris pöördusime oma köögimööbli sooviga Mööblimasin OÜ poole. Tagasiside oli kiire ja suhtlemine sõbralik. Meie nägemuse ning soovide põhjal koostati mööbli esmased joonised, seejärel käisime ettevõttes kohapeal materjalidega tutvumas. Seal saime mitmeid asjalikke nõuandeid, mille tulemusel muutsime ülemiste kappide lahendusi. Tehti uued joonised ja pilt meie tulevasest köögist hakkas üha rohkem meeldima. Ühtlasi saavutasime mõistliku kompromissi nii materjalide kui ka sobiva värvitooni valiku osas. Samuti kujunes mööbli lõplik hinnapakkumine meile sobivasse suurusjärku. Seejärel sõlmisime lepingu ja mööbli valmistamine võis alata… Paar kuud ootamist ning jõudis kätte päev, mil tuldi mööblit paigaldama. Kulus veel 2 päeva ja meie köök oligi lõpuks valmis.

Tulemus sai igati ootuspärane: meile meeldib ja kiidusõnu on jaganud ka kõik teised, kes meie kööki uudistamas on käinud. Uus köök on nii armas ja hubane, et see on saanud meie pere lemmikpaigaks.

Usume, et Mööblimasin OÜ köögimööbli hinna ning kvaliteedi suhe on tasakaalus ja julgeme nende valmistatud mööblit soovitada ka teistele köögi sisustajatele! Lisaks pakutakse head sõbralikku suhtlust ja ollakse lahkelt abivalmis oma kliente aitama.

Kaunist suve soovides!”

Loe edasiSulge
Maire J.

"Alustasin suve alguse

korteri remonti ja uuendust vajas ka köök. Kuna mul puudusid igasugused kogemused eritellimusmööbliga, siis asusin firmade soovitusi otsima erinevatest foorumitest. Sõelale jäi kolm firmat, Mööblimasin nende hulgas. Saatsin neile e-kirja oma küsimustega ja valmistusin kolme-nelja päevaseks ooteajaks. Minu suureks rõõmuks ja üllatuseks reageeriti kohe samal päeval. See oligi peamiseks põhjuseks, miks ma Mööblimasina kasuks otsustasin. Edasine suhtlus käis väga kiirelt ja informatiivselt (ka nädalavahetusel).

Saatsin oma nägemuse tulevasest köögist ning Mööblimasin tegi sellest kena joonise ning andis omapoolseid soovitusi. Firmas kohapeal käies sain tutvuda materjalidega ning langetada lõplikud otsused. Minu mööbli valmimise tähtaeg küll veidike pikenes, kuid sellest teatati korrektselt ja aegsasti ette. Paigaldus oli tasemel ja väga põhjalik. Olen oma uue köögimööbliga enam kui rahul, seega tasus veidikene pikenenud ooteaeg ennast kuhjaga ära!”

Loe edasiSulge
Aatomiku lastehoiu ja Lasteklubi Väikese Päikese pere

"Aatomiku lastehoid sai

loodud äsja valminud, täpselt enda käe järgi ehitatud ruumidesse. Ühte väiksesse ruumi planeerisime mitu olulist “nurka”: personali puhkenurk, kööginurk ja majapidamisnurk. Kui hakkasime pakkumisi küsima, oli lähteülesandena teada vaid selle nn nurga suurus ja mõned mõtted, mis seal peaks kindlasti olema.

Vaid Mööblimasin vormistas meie pealiskaudsed mõtted kohe 3-D pildiks, kus kõik vajalik oli olemas, peegeldas täpselt meie soove ning lisaks nägi pildilt köök väga hea välja. Mööblimasina kasuks aitas otsustada peale visuaalse ettekujutuse tulevasest köögist, ka mõistlik hind ning asjaajate konkreetsus edasise elukorralduse osas. Kõik oli lihtne ja selge. Nüüd on köögi-, puhke-, majapidamisnurk kenasti töös ja mis peamine, see on ilus ja kutsub toimetama.”

Loe edasiSulge
Silja

"Köögimööblit tellides proovisin

minna traditsioonilist teed – võtta võrdlevaid pakkumisi ning seejärel otsustada. Kuna mu peas oli köök täiesti valmis, samuti olin vildikaga ruudulisele paberile köögi üles mõõtnud ning pildid soovitavast ukseprofiilist olid samuti olemas, saatsingi küsimuse kolme mööblitegija poole teele. Kuna kärsitus ja tempo ei ole mind elus hetkekski veel maha jätnud, oli üllatus suur, kui sain Mööblimasina tagasiside nii ruttu, et silmgi ei jõudnud pilkuda. Põhimõtteliselt oli sellega kõik otsustatud – see, kes nii kiiresti on võimeline potentsiaalse kliendi küsimusele reageerima, peaks suutma ka muudes osades nõudmistele vastata.

Ma arvan, et üheks meeldivaimaks osaks kogu protsessis oli see, et sain oma küsimustele ülikiired vastused. Samuti ei olnud tähtaegades nihkeid ning ka kõik minu meelemuutused pisidetailides realiseerusid lõppuks just sellistena, nagu soovisin. Jõudsin veel mõelda, et huvitav, kuidas nad seda teevad!? Kas trükivad iga mu e-kirja välja ja lisavad kausta kõige peale, et oleks võimalik järge hoida, milline just see kõige viimane soov oli :)

Arvestades, et sääraseid uksi tegi Mööblimasin esimest korda, siis oli mul väike ärevus sees, et kas tulevad ikka sellised, nagu vaja. Suur oli üllatus, kui sain esimesest uksest kirjakasti näidispildi – oleksin vajadusel saanud veel rahulolematust väljendada. Selleks polnud aga mingit põhjust.

Kokkuvõttes oli kogemus selline, nagu üks kogemus köögimööbli “kodustamisel” peakski olema – töö kiire ja korralik ning minu ootustele täiesti vastav!”

Loe edasiSulge
E. Salumäe

"Mööblimasina leidsin

Googlest otsinguga “Tehtud tööd köögid” ning nende galerii avaldas muljet – leidsin sealt kööke, mis lõid kindlustunde, et saan neilt tellida oma kodule sobivaima lahenduse.

Mööblimasina puhul tooksin eriti esile:

  • Toimiv ja kiire kommunikatsioon  – vastused saabuvad minutitega ning muudatustest ja paigaldustest teatatakse mõistlik aeg ette.
  • 100% mugav täisteenus – tehnika valik (andsin ette vaid soovitud brandid ja hinnaklassid) ja tarnimine; mööbli disain (sisaldas ka suurepäraseid praktilisi nõuandeid a ‘la ära telli käepidemeid ülemistele kappidele), tootmine ja paigaldus; kõik san- ja elektritööd + õhupuhastile kauni korpuse ehitus!”
Loe edasiSulge
Marko Kärk

"Mis ma oskan öelda,

ei ole ühtegi pretensiooni, on ainult kiitused :):)
Koostöö oli meeldiv ja kõik sujus hästi ning töö tehti kvaliteetselt.”

Loe edasiSulge
Siim Tina

"Mis puudutab tehtud

tööd ja teenindust, siis pean tunnistama, et olime teenindusega väga rahul. Köögi planeerimisest kuni valmimiseni saime alati väga operatiivselt tagasisidet ning kõiki meie ettepanekuid muudatuste/täienduste osas arvestati. Tänu sellele valmis ka köök, mis meile jätkuvalt väga meelepärane on. Köögi lõpliku valmimisega läks küll mõnevõrra kauem kui oleks soovinud (tööpinna ja klaasi tarne tõttu), kuid tulemus oli ootamist väärt. Kiitused igal juhul.”

Loe edasiSulge
Toomas Piigli

"Leidsime Mööblimasina

Internetist ja kohe paelus see oma ilusa ja praktilise kodulehe tõttu. Välja pandud pildid kutsusid kohe pakkumist küsima. Pakkumine tehti kiiresti ja vastused küsimustele saime operatiivselt ka õhtul ja nädalavahtustel. Pakkumine sobis ja teiste pakkumistega aega raiskama ei hakanud. Valmis tehti täpselt viimaseks tähtajaks ja paigaldus oli õigeaegne vaatamata ühele vales mõõdus kapile. See viga parandati vaid mõne tunniga. Tulemus on suurepärane. Suured Tänud Ergole.”

Loe edasiSulge
Ave Raidpere

"Uude koju oli vaja

köögimööblit. Olin kuulnud erinevatest ettevõtetest nii häid kui ka ka halbu jutte. Mööblimasin OÜ leidsin juhuslikult internetist. Sirvisin nende tehtud töid ning otsus oligi valmis. Küsisime pakkumist ning üllataval kombel tuli pakkumine juba järgmisel päeval. Kuna hind sobis siis saigi ära tellitud. Muudatused projekti tehti väga kiiresti ning samuti saime asjalikke soovitusi. Tänaseks oleme mööblit kasutanud üle poole aasta ning ta näeb välja nagu uus. Kapi uksed ja sahtlid ei ole kuhugi ära vajunud. Kõik toimib suurepäraselt. Kuna mööbli kvaliteet on hea, otsustasime ka vannitoa mööbli neilt tellida. Kiidusõnad meie poolt.”

Loe edasiSulge
Karl ja Marjanne Luhaäär-Mändmets

"Mööblimasin OÜ kohta

julgen väita,et tegu on oma ala ekspertidega ning ega meistriteosed saagi kiirelt valmida :)

Seal töötavad inimesed on sõbralikud ning vastutulelikud. E-mailidele vastatakse isegi südaööl.

Valisime Mööblimasin OÜ, kuna peale mitmeid saadetuid hinnapäringuid ning küsimusi erinevatele tootjatele, olid nemad ainsad, kes vastasid kiirelt ning tundsid kliendi soovide vastu huvi. Seega- kui läheb vaja köögimööblit ning soovid kvaliteedi ning hinna normaalset suhet, siis just Mööblimasin OÜ on see ÕIGE!”

Loe edasiSulge
Ismo Põldsam

"Mööbliga oleme väga

rahul ning see tõepoolest ületab ootusi!

Koostöö Mööblimasinaga oli väga sujuv ja kiire, kohati tundus, et meie projekti korraldamisega tegeletakse 24/7. Valminud köök on väga ilus ja kvaliteetne ning on raske meile paremini sobivat lahendust ette kujutada. Suured kiidusõnad ka töömeestele – väga profesionaalsed, puhtad ja korralikud.

Arvestades, et ka mööbli hind oli teistest pakkujatest oluliselt soodsam, siis julgen kindlasti kõigile soovitada!”

Loe edasiSulge
Annely, Uuesalu külast

"Seoses uue kolimisega

oli vaja ka uut kööki. Kolm aastat tagasi sattusin ühe palju reklaamitud firma otsa, kellega sõna otseses mõttes kukkusin ämbrisse. Läks isegi nii hästi, et kappidele neid pisikesi pehmendusnupukesi pidin eraldi juurde küsima, rääkimata sellest, et köögi tagaseinaks pandi klaas, mis ei ole kuumakindel ning 2 aasta pärast mõraneski see pooleks pliidi kuumuse tõttu.

Seekord otsustasin olla eriti ettevaatlik. Saatsin nagu tavaliselt meilitsi hinnapäringud viide kuude tuntumasse firmasse. Reaalset vastust ei saanud aga mitte ühestki. Mõni ei vastanudki üldse. Uskumatu, kui mugavad ja laisad on ettevõtete esindajad kui nad tõsimeeli arvavad, et mul on aega nende kõikide juurest läbi astuda, et siis arutada umbkaudseid maksumusi. Või see on mingi uus strateegia, et tulge aga kohale ja küll me teid ära räägime. Ühesõnaga otsisin edasi ja leidsin Mööblimasina. Mulle meeldis väga see, et tegemist on meie oma Eesti ettevõttega, meie oma poiste tehtud, mitte kusagilt Saksamaalt rekkaga tulnud valmistoodang.

Päringule vastati koheselt (nädalavahetusel!) ja küsiti mõned täpsustused, et saata hinnapakkumine. Kuna köögimõõdud on ju teada, siis ma eeldasingi, et umbkaudset hinnavahemiku võiks ju iga mööblifirma osata öelda. Ja nemad teadsid. Köögimööbel valmis nii nagu kokkulepitud ja õigeaegselt.
Kindlasti võib juhtuda, et kõik ei lähe alati 100% planeeritult, aga kui sinuga räägitakse kui inimesega ja suhtutakse kui olulisse klienti, siis seda ettevõtet soovitan kõigile soojalt ka edaspidi.

Köök on kodu süda ja ma tänan väga Mööblimasinat, selle armsa ja ilusa koha eest meie kodus!”

Loe edasiSulge
Krista Luu

"Minul vana maja.

Ehitatud aastal 1961. Ja vaja oli uut kööki söögitoa ossa. Hakkasin siis internetis otsima, nagu ikka. Osad hirmkallid, osade toodang liiga moderne,  no kohe kuidagi ei sobi vanasse majja. Käisin ka mõnes esinduses – kus hind vähegi sobis ei pakutud mingit võimalust tellida ka santehnika, ventilatsiooni ja elektri paigaldust.

Siis sattusin juhuslikult Facebookis Mööblimasina reklaamile. Tavaliselt ma neid Facebooki reklaame üldse ei jälgi, aga kuna asi oli aktuaalne, läksin nende lehele. Kohe meeldis nii mõnigi nende tehtud töö.

Kirjutasin laupäeva õhtul mingi kell 9 igaks juhuks maili. Vastus oli mul enne ööd käes! No täiesti uskumatu, kui kiiresti reageeritakse. Ja siis läks kõik nagu õlitatult. Tegin oma visandi ja kirjeldasin soove, nende töötaja joonistas kõik minu soovid faili, kohendasime seda veel mitu korda kuni tulemus oli selline, nagu soovisin.  Tehti kohe ka hind, mis oli enam kui mõistlik. Nende mõõtja tuli kohe kohale, mõõdistas koha ära, kõik tehti täpselt kokkulepitud tähtajaks.

Ja eriline tänu nende paigaldajatele! Poisid tulid köögiga kohale hommikul kell 11. Kuna köök on suht väike, siis olid arvestanud montaaziks nii 4-5 tundi. Aga maja on ju vana! Seega ei ühtegi täisnurka ega sirget pinda. 50sm peale 2 sm asi laines. Montaaz lõppes kell 23.30. Ainus asi, mille pärast poisid muretsesid, et ega nad minu uneaega sisse ei sõida. Ja lõpuni tehti tööd äärmise pedantsuse ja korralikkusega. Vaatamata nendele sinka-vonka pindadele on möödel perfektselt loodis. Ja näeb tõesti hea välja. Santehnik ja elektrik oli mul endal, aga neilt vajasin ventilatsiooni paigaldajat. Tulid kohe järgmine päev ja tegid töö ära.

Võib tunduda, et kiidusõnu on liiga palju, et kas siis tõesti midagi ka laita ei ole. Mõtlesin pikalt. Aga no ei ole, kohe mitte midagi ei leidnud, mis saaks veel paremini olla. Nii et kellele meeldib see, millest nad mööblit teevad, kui meeldib nende materjalide ja furnituuride valik, siis soovitan tõesti. Te ei kahetse.”

Loe edasiSulge
Airi Ja Marek Põlten

"Mööbel on tõesti

detailideni läbimõeldud lahendustega ja täpselt nagu rätsepaülikond, mis sobib meile nagu valatult. Töö tõttu on abikaasa puutunud kokku ka väga paljude erinevate firmade tööga ja teda on eriti raske positiivselt üllatada, sedapuhku see õnnestus!”

Loe edasiSulge
Aulo

"Tänu väga sõbralikule

suhtumisele, professionaalsele tööle ja tähtaegadest kinni pidamisele olen saanud köögi, millega olen endiselt rahul ka peale juba mõnda aega kasutamist. Asjalikud nõuanded ning küsimustele vastamine ka väljaspool töö aega üllatas positiivselt ning kogu projekti käigus polnud kahtlustki, et on valitud õige partner – suhtumine oli tulemusest hooliv just nagu tehtaks parimale sõbrale. Kordagi ei tekkinud tunnet, et oled suvaline klient teiste hulgas vaid nagu Sina oledki kõige tähtsam ja teisi ei olekski. Mööblimasina näol oleksin nagu leidnud endale hea uue sõbra, mitte lihtsalt ühe firma teiste minu maja kallal toimetanute hulgas. Täiesti siiralt on selline tunne, et kuigi hetkel midagi vaja ei ole, siis tahaks midagi veel tellida, lihtsalt, et kogu seda suhtumist uuesti kogeda.

Loe edasiSulge
Erki perega Lillekülast

"Alustasime köögimööbli

tegija otsingut juba üsna varakult pea pool aastat enne uue elukoha valmimist, kuna arendajale oli vaja ette määrata torude/äravoolude/pistikupesade jm asukohad.

Projekti järgi oli köök ette nähtud suht standartsena ühte seina aga soovisime suuremat ja disanisime ise selle ümber L-kujuliseks hõivates ka teise seina.

Et hinnata planeeritava lahenduse maksumust ja teostatavaust, sai siis hinnapäring joonistega korraga saadetud mitmesse firmasse, esimene vastus tuli juba üllatusena mõne tunni möödudes Mööblimasinalt. Järgnesid mõningad täpsustused ja paari päeva möödudes saime hinnapakkumise koos 3d joonisega. Nii detailne hinnapakkumine kui ka lisatud joonised jätsid väga professionaalse mulje, lisades veel sinna uskumatult kiire tagasiside, sai otsus tehtudki esmamulje baasilt.

Edasist kirjavahetust ja täpsustamisi tuli aja jooksul meil suhteliselt palju, oli ka mõningaid möödarääkimisi aga lõplik lahendus sai laua taga kooskõlastatud ja tulemus suurepärane, soovidele vastav. Paigaldajad tulid kohale kokkulepitud ajal ja ka nende tööd oli lausa lust vaadata. Üle ootuste oli juba õhtuks ilus mööbel paigas ja professionaalselt viimistletud!

Sellist kliendisõbralikkust ja töökvaliteeti koduperenaised ostaksid, soovitame! :)”

Loe edasiSulge
Maria & Erki

"Mööblimasina leidmislugu

oli äärmiselt naljakas ja juhuslik. Olime just vahetamas elukohta ning uude korterisse oli vaja ka uut köögimööblit. Pakkujaid ja tegijaid palju – keda võtta keda jätta – valik on keeruline. Köök on nii oluline koht, et selle tegija peab äratama usaldust ja köök peab olema kvaliteetne. Niisiis- sõitsin ühel hommikul tööle ja Ülemiste kandis ootasin foori  taga, minu ees seisis valge auto Mööblimasina kirjade ja logodega. Isekseksi mõtlesin, et milline kihvt nimi… Läks natuke aega edasi ja tuli aeg tõsisemalt köögitellimine ette võtta ning siis meenus mulle  see toreda nime firma ja puhtalt huvi pärast läksime sellele lehele ja tekkis kohe hästi positiivne emotsioon- pildid ilusad, koduleht korrektne, klientidepoolne tagasiside ka väga hea. Miks mitte pakkumist küsida? Olin samuti äärmiselt üllatunud- olenemata nädalapäevast või kellaajast- vastus tuli praktiliselt kohe. Peale näidistega tutvumise ja läbirääkimisi sai käed löödud. Valmimise tähtaeg läks küll üle aga kõik olukorrad said kiiresti lahenduse ning nüüd on köök kodus olemas. Kõik on nii nagu peab ja veelgi parem- kvaliteet on super, kõik toimib ja näeb väga väga hea välja! Suur aitäh Ergole ja tema meeskonnale!”

Loe edasiSulge