Disaineri pakett TASUTA (väärtus 399 €)*

Mida pakett sisaldab?

  • Disaineri konsultatsiooni ja esmaseid mõõtmisi kliendi objektil Tallinnas või selle lähiümbruses (kuni 1 tund);
  • Disaineri poolt materjalide, furnituuri ja tehnika valimist köögiprojekti;
  • Köögiprojekti esialgset disaini (2D, 3D vaated);
  • Materjalide presentatsiooni ja projekti täpsustamist kliendiga salongis (kuni 1 tund);
  • Vajadusel täpsustavat lisakohtumist kliendiga kontoris (kuni 1 tund);
  • Köögiprojekti lõplikku disaini (2D, 3D vaated);
  • Mööblile lisagarantiid 1 aasta (kokku 3 aastat).

* Käibemaks sisaldub hinnas. Disaineri pakett on saadaval ainult Tallinnas ja selle lähiümbruses. 

MIKS ON HEA MÖÖBLIDISAINER KOJU KUTSUDA?
Näeme oma töös ikka ja jälle, millised suurepärased köögid ja põnevad lahendused valmivad siis, kui meie disainer on köögimööbli tellimise algfaasis tellija kodus käinud ja objekti oma silmaga üle vaadanud.

PÕNEVAD VÕIMALUSED
Disainer oskab märgata võimalusi, mille peale sa ise tõenäoliselt ei tuleks. Ta teab, kuidas ruum, mille sa köögimööbli jaoks mõelnud oled, kõige paremini ära kasutada. Ta on kursis köökide viimase sõnaga ja oskab välja pakkuda põnevaid lahendusi. 

KITSASKOHTADE LAHENDAMINE
Kui sinu köök asub ruumis, kus on mõni ebakõla, näiteks on seal liiga vähe loomulikku valgust või jooksevad veetorud ebamugavast kohast, oskab disainer selle olukorra ära lahendada. Oleme kujundanud rohkem kui 2000 kööki ja puutunud kokku igasuguste väljakutsetega.

KOHENE TAGASISIDE IDEEDELE
Disainer oskab kohe öelda, milline idee on lihtsasti teostatav ja millise ellu viimine maksab pool kuningriiki. Samuti teab ta, milline internetis nähtud lahendus teeb su elu ka päriselt mugavamaks ja mis on üksnes ilus vaadata. Kui sul on professionaal omast käest võtta, saad temalt küsida nii palju küsimusi, kui kulub. Meie ühine eesmärk on luua köök, kus sul on mõnus kokata ja võib-olla ka külalisi võõrustada.

TÄPNE MÕÕDISTUS
Mõõdame kohapeal kõik oskuslikult ära, nii et hiljem pole vaja eraldi mõõtmiskuupäeva kokku leppida. Täiendav mõõtmine on vajalik juhul, kui mööbli tulevasel asukohal on kohtumise ajal mõni vana mööbliese ees ja meil ei ole võimalik seetõttu päris täpseid mõõte võtta.

AJA KOKKUHOID
Kui disainer tuleb koju, ei pea sa oma aega salongi tulemise peale kulutama. Muidugi, sa oled väga oodatud, kui tahad enne lõplikku kinnitust materjale oma käega katsuda või värvitoone üle vaadata, aga otsest vajadust selleks pole. Ka arvuti- ja telefoniekraan annab neid väga elutruult edasi.

Disaineri tellimiseks võta meiega ühendust:

    Loe, kuidas saad tellida uue köögi salongi tulemata https://www.mooblimasin.ee/koogimoobli-tellimine-salongi-tulemata/