Köögimööbli tellimine on pikk ja mahukas protsess, alustades Sulle sobiva tootja valikust ja lõpetades sobiva plaani ja materjalide leidmisega, rääkimata veel kvaliteetsest paigaldusest. Sul on küll oma unistuste köögi nägemus silme ees, kuid kas keegi oskab selle ka nii ellu viia, et see ületaks Sinu ootusi? Köök on Sinu kodus üks enim kasutuses olevaid ruume ning ei ole vaja, et see Sulle ülearu probleeme valmistaks või midagi peaks hakkama juba varsti jälle ümber tegema. Me aitame Sul vältida levinud vigu ning saada aru kõige kaasaegsematest võimalustest, mis annavad Sinu köögile maksimaalse kestvuse ja tagavad kasutusmugavuse. Soovime, et Sina oled oma uue köögi üle sama uhke kui meie oma tehtud töö üle.

Mööblimasin ei ole siin ainult selleks, et Sulle kööki müüa. Meie eesmärk on alati olnud, et inimestel oleks kaunid köögid, mis kestavad. Mööblimasin on koostanud tervikliku ja illustreeritud köögimööbli hooldusjuhise mida saad vaadata ja alla laadida siit.

  • Tutvu meie töö- ja köögimööbli standarditega, et oskaksid teiste pakutavat meie omaga võrrelda. Täna on seadmete tuulutusavad ja vaikselt sulguvad uksed-sahtlid juba norm, mitte erilahendus.
  • Siin anname ülevaate oma töövahenditest ja -meetodidest. Kasutame professionaalseid seadmeid ning parimate tootjate materjale ja furnituure, et tehtud töö kestaks.
  • Kuigi köögimööbli paigaldus moodustab köögi hinnast ca 10%, ei tasu kunagi selle osa alahinnata. Kui paigaldus on kehv, kaotab kogu eelnev töö mõtte. Teeme koostööd parimate paigaldajatega. Toome siin välja levinumad vead, millega köögimööbli tellijad võivad kokku puutuda.
  • Köögimööbli planeerimine on üks olulisemaid samme, et Sinu köögimööbel saaks perfektne. Selle kohta oleme kirjutanud blogipostituse ning koostanud ka illustreeritud PDF juhendi.