Meilt on võimalik tellida ainult eritellimusel köögimööbli terviklahendusi. 
Eraldi töötasapindu, kapiuksi, furnituuri ja köögitehnikat Mööblimasin ei paku.

NB! Pildid on illustratiivse tähendusega, täpseimat tooni näeb reaalsetelt näidistelt.

OAK NATURAL

Märksõna „Ehedus“.

“Oak Natural”-i (“Looduslik Tamm”) tootmisel on kasutatud ainult hoolikalt valitud tammepuitu, mis pärineb kõrgtasemelise kontrolliga kasvualadelt Horvaatiast. Materjal on sertifitseeritud Forest Stewardship Council (Metsa Korrapidajate Kantselei) tõendiga. Viimistlusena on soovitatud lakkimist või õlitamist. Puiduõli on parim viimistluse viis, kuna lisaks heale kaitsele säilib nii ka dekoratiivspooni looduslik välimus ja ehe soojus.

 

OAK VINTAGE

Märksõna „Ehtsus“.

Antud dekoratiivspoonidega taastatakse tükike minevikust, andes nendele vanadele materjalidele uus kasutus ehk elu. Algmaterjal on pärit Rongide vagunitest, kus see oli esmakasutuses. Decospan taaskasutab neid materjale, andes neile Sinu interjööris nii uue elu. Viimistlusena on soovitatud lakkimist või õlitamist. Puiduõli on parim viimistluse viis, kuna lisaks heale kaitsele säilib nii ka dekoratiivspooni looduslik välimus ja ehe soojus.

OAK SMOKED

Märksõna“Mehisus“.

“Oak Smoked Havana”-l on jõuline dekoratiivspoon. Suitsutades Horvaatia tamme kuni südamikuni, saame välimuse, mis mõjub „mehiselt“ ehk jõuliselt. Traditsiooniline suitsutamise protsess ja tüüpilised tamme omadused annavad sellele tugeva välimuse. Viimistlusena on soovitatud lakkimist või õlitamist. Puiduõli on parim viimistluse viis, kuna lisaks heale kaitsele säilib nii ka dekoratiivspooni looduslik välimus ja ehe soojus.

 

Köögimööbli näidislahendused