Mallikeittiöihin ja materiaaleihin voi tutustua Tallinnassa osoitteessa Sõpruse pst 33.

Myymälä on avattu Ma-Pe klo 9-18.

Pyydämme varaamaan esittelyn edeltävästi

Ajan varaamiseksi ota yhteyttä designerin kanssa.

Eve Liik

Designer-konsultti

Puh: +372 5657 4500

Sähköposti: eve@mooblimasin.ee

Laura Laur

Designer-konsultti

Puh: +372 525 3595

Sähköposti: laura@mooblimasin.ee

Marika Ojakäär

Designer-konsultti

Puh: +372 5682 7600

Sähköposti: marika@mooblimasin.ee

Inna Past

Designer-konsultti (freelancer)

Puh: +372 5393 8446

Sähköposti: inna@mooblimasin.ee

Kadrin Kalvet

Designer-konsultti (freelancer)

Puh: +372 508 8043

Sähköposti: kadrin@mooblimasin.ee

Anne Kruuse

Teknologi

Puh: +372 5682 9899

Sähköposti: anne@mooblimasin.ee

Maxim Larionov

Tuotannon assistentti

Puh: +372 557 5457

Sähköposti: maxim.l@mooblimasin.ee

Aivar Antin

Valmistus ja mittaukset

Puh: +372 5682 9992

Sähköposti: aivar@mooblimasin.ee

Ergo Laineem

Toimitusjohtaja

Puh: +372 5667 1292

Sähköposti: ergo@mooblimasin.ee

Tiedustelut: info@mooblimasin.ee

Yrityksen tiedot
Mööblimasin OÜ
Y-tunnus (Viro): 11413797
ALV-tunnus: EE101186580
Pankkiyhteys: EE572200221037778294 Swedbank
EE591010220074005018 SEB Pank
EE667700771001832276 LHV Pank

Juridinen osoite
Ruunaoja 3 11415 Tallinna

Tuotannon osoite
Ruunaoja 3 11415 Tallinna

Myymälän osoite
Sõpruse pst 10615 Tallinna