Köögimööbli planeerimine ja materjalide hulgast sobiva leidmine on detailide rohke valikute tegemine, et lõpptulemus jääks kaunis, funktsionaalne ja kestev. Soovitame alati valida kvaliteedi ja töökindluse. Õhupuhastaja on täpselt sama oluline kui köögimööbel tervikuna, sest Sa ei soovi ju õhupuhastajat, mis on mürarikas ja ei tee oma tööd hästi.

Falmeci õhupuhastajate kvaliteet koosneb kahest peamisest komponendist –tehnilised näitajad ja disain. Kuigi Falmeci õhupuhastajad on kõrgema hinnaklassiga seadmed, siis nende töökindlust, funktsionaalsust ja välimust silmas pidades tasub see investeering ennast kiiresti ära. Falmeci standardid on kõrged ja ka kõige nõudlikuma kliendi soovid saavad rahuldatud.

Mis on need neli peamist põhjust, miks E.ion sarja õhupuhastaja ostmist tuleks kaaluda?

pilt7

 

Innovaatiline tehnoloogia

Falmeci loojad vennad Danilo ja Maurizio Poser alustasid esimeste õhupuhastajate valmistamist garaažis käsitööna, aasta siis oli 1981. Tänaseks on nad tuntud eelkõige selle poolest, et valmistavadki ainult õhupuhasteid, ei midagi muud. Neil on üle 80ne erineva tootemudeli ning pea 600 kujundusvõimalust. See teeb neist väga personaalse lähenemisega firma, kes panustab vaid parimasse. E.ion toodete sari ei ole erand. Mudelid on läbimõeldud ja testitud ülima hoolega. Et masinasse paigutada kolm olulist õhu puhastamise nn üksust – E.ion süsteem, söefilter ja metallist rasvafilter – tuli spetsialistidel veeta suur hulk tunde arvuti taga ja tegeleda testimisega.

Seadme valmistamisel on silmas peetud ka kasu keskkonnale – E.ion sarja õhupuhastajaid ei ole vaja ventilatsiooniga ühendada ja nad ei kasuta õhu puhastamiseks väljast tulevat õhku.

Interjööri sulanduv disain

Lisaks kaunile disainile ja sadadele erinevate kujundusvõimalustele on E.ion sarja õhupuhasteid lihtne paigaldada ükskõik millisesse köögi osasse ja kööki planeerides ei pea arvestama ventilatsiooni ava asukohaga. Kujundusse toob see juurde paindlikkust ja rahuldab ka kõige nõudlikuma sisekujundaja või koduomaniku soovid. Falmec on teinud õhupuhastajast sisekujunduselemendi ja lisanud juurde veel praktilise LED valgustuse. Mida enamat oskakski soovida.

Ainus õhupuhastaja, mis tapab õhus levivad kahjulikud bakterid

Köögis oleme üldjuhul harjunud, et pannes õhupuhastaja tööle, vabaneme praelõhnast ja aur imetakse seadme kaudu ruumist välja. Kuid värsket õhku selle asemele ei saa, seega muud kasu ei ole. Samas, eluruumides elutseb meie kliimast sõltuvalt mitmeid viiruseid, baktereid, halvemal juhul hallitust ja seene algeid. E.ion sarja õhupuhastajad teevad sellised ebameeldivad ilmingud kõik kahjutuks. Õhk saab piisavalt puhtaks ka allergikute jaoks ja seade kõrvaldab ebameeldivad lõhnad 70% kuni 95% ulatuses. Need on tulemused, mida põhjalikud uuringud on näidanud.

Ioniseeritud õhk, kus on teaduslikult tõestatud tasakaal positiivsete ja negatiivsete ioonide vahel

See tähendab võimalust eriti linnas elavatele inimestele viibida justkui metsas looduse keskel. Ei ole liialdus, et E.ion sarja õhupuhastajad on nn personaalsed värske õhu tehased. Seade on varustatud sensoriga, mis kontrollib ööpäevaringselt õhu kvaliteeti. Kui lehe kujutis E.ion sarja puhastil põleb roheliselt, siis tähendab see, et õhk on puhas. Seega tegu on palju võimsama abilisega köögis, kui lihtsalt toidulõhnade imejaga toiduvalmistamise ajal.

pilt5 pilt6

Kriteeriumeid, kuidas õhupuhastajat valida on veel ja neist oleme varem juttu teinud blogipostituses “Õhupuhastaja köögis – vajalik, aga kuidas valida õige?”.

Kahjuks on nii, et õhusaaste ei ole probleem mitte ainult tänavatel vaid ka meie kodudes. Seda on hea näha, et tänapäevased vahendid ja võimalused on meile alati abiks. Sinu köögi puhas õhk on meile oluline! :-)

 

Vaata meie tehtud töid siit