Smegi tehnika on alati olnud silmapaistev ja isikupärane. Köögitehnika, mis “suhtleb” ümbritsevaga – see on nende stiil. Aga nüüd on Smegil välja tulnud uus sari Dolce Stil Novo, mis mõjub heas mõttes vastandlikuna.

Kuidas on võimalik, et tume pind toob ruumi valgust?

Kuid täpselt nii on, sest Dolce Stil Novo sarja innovaatilisus peitub peensusteni lihvitud disainis, kus kõik ebavajalik on eemaldatud. Tähelepanuta ei ole jäetud ka funktsionaalsust, mis omakorda mõjub esteetilisena. Sarja mõte on täita ruumi nii, et ruum peegelduks seadmetelt vastu.

Millega selline efekt saavutati?

Olulisel kohal on materjalid – valiti parimast parim. Ühetoonilistelt pindadelt peegelduv valgus kiirgub ruumi laiali ja seda kooslust täiendavad hästi valitud detailid, milleks on vasest või roostevabast terasest klaasi ümbritsevad äärised. Kirjeldatud detail on ühtlasi ka kogu sarja ühendav tunnusjoon.

Mõeldes köögidisaini peale oleme harjunud kujutlema esmalt pilti, kus tehnoloogia ja minimalism mõjuvad külmalt. Dolce Stil Novo kollektsioon pakub uut ja omapoolset tõlgendust neile kahele mõistele. Vähendades disaini elemente, mis tihti hakkavad mõne aja pärast tunduma üleliigsetena, on uue sarja juhtmõte mõjuda just rafineerituna ja elegantsena. Ehk teisisõnu meid kutsutakse enne vaatlema ja selle käigus avastama, kui täpselt on paigutatud tehnoloogilised elemendid – see on tunnetuslik rännak innovatsiooni.

Smeg on tuntud oma disaini poolest, aga ka tulevikku vaatavate tehnoloogiliste lahenduste poolest, mida oleks kodus lihtne kasutada. See on lähenemine köögidisainile, mida me kõik armastame.

Smeg Dolce Stil Novo

Dolce Stil Novo sarja kuuluvad

Ahjud ja kompaktahjud on olemas kahes mõõdus, nii 60 cm kui ka 45 cm. Pliidiplaate on nii gaasi, induktsioon kui ka mõlemat versiooni ühendavaid. Et oleks võimalik luua terviklikke kombinatsioone on sarjas olemas ka kohvimasin, jahutuskapp, veinikülmik, erinevad multifunktsionaalsed sahtlid (näiteks sommeljee sahtel, koos kogu vajaliku varustusega) ja õhupuhastid.

Ahi, mis teeb kõike

See ei ole liialdus, sest unistused saavad Dolce Stil Novo sarjaga teoks. Ahjul on 50 automaatset programmi, lisavalikutest on sulatus aja järgi, sulatus kaalu järgi, taldriku soojendaja, taigna kergitus ja kiire eelkuumutus.

Ahju juhtimise jaoks on värviline displei puutetundliku ekraaniga. Küpsetusaega saab seada viitstardina ja toimib automaatne küpsetuse lõpp, millest annab märku helisignaal. Kellele meeldib kasutada, siis on olemas ka minutilugeja ja teinekord vajalik võimsuse vähendaja.
Ahju uks ei lähe kuumaks ja sulgub vaikselt ning kaasa tuleb lisavarustus, et küpsetamiskogemust veelgi täiustada.

smeg2016_5

Induktsioonpliidiplaat, mis arvestab panni suurusega

Sarjas on mitmeid erinevaid pliidiplaadi tüüpe, aga toome näitena ühe induktsioonpliidi kirjelduse. Peale selle, et plaat kuumutamisel arvestab panni suurusega, on ta võimeline panni või potti automaatselt tuvastama, kui nõu plaadile asetad. Ülekeemise ja ülekuumenemise vältimiseks on olemas automaatne väljalülitus.

Displei on puudetundlik, lubab sirvida programmide vahel. Olemas on multitsooni võimalus, hautamise funktsioon, sulatus, pausi funktsioon, taimer, minutilugeja, helisignaal küpsetusaja lõppedes, dermorežiim, kiire kuumutustaseme näit ja ja ka jääkkuumuse näit.

cq5dam-web-960-800

***

Smeg ütleb enda kohta uhkusega “Made in Italy” ja esindab selle lause parimaid külgi juba 65 aastat. Mööblimasinas tunneme meiegi vastutust pakkuda vaid parimaid ja kvaliteetseimaid köögimööbli lahendusi. Uuri meie käest lisa ja tule konsultatsioonile ;-).

Vaata meie tehtud töid siit