Näeme oma töös ikka ja jälle, millised suurepärased köögid ja põnevad lahendused valmivad siis, kui disainer on mööbli tellija kodus käinud ja objekti oma silmaga üle vaadanud.
Muidugi, ilusaid ja funktsionaalseid kööke saab valmistada ka kohal käimata, aga kogemustega disaineri koju kutsumisel on mitu eelist, mida me kohe sinuga jagame.

PÕNEVAD VÕIMALUSED

Disainer oskab märgata võimalusi, mille peale sa ise tõenäoliselt ei tuleks. Ta teab, kuidas ruum, mille sa köögimööbli jaoks mõelnud oled, kõige paremini ära kasutada. Ta on kursis köökide viimase sõnaga ja oskab välja pakkuda põnevaid lahendusi.
Eriti suur abi on disainerist neil, kellel ei ole konkreetseid ideid, on vaid teadmine: tahan ilusat ja funktsionaalset kööki!

KITSASKOHTADE LAHENDAMINE

Kui sinu köök asub ruumis, kus on mõni ebakõla, näiteks on seal liiga vähe loomulikku valgust või jooksevad veetorud ebamugavast kohast, oskab disainer selle olukorra ära lahendada. Ta on kujundanud sadu kööke ja puutunud kokku igasuguste väljakutsetega.

KOHENE TAGASISIDE IDEEDELE

Disainer oskab kohe öelda, milline idee on lihtsasti teostatav ja millise ellu viimine maksab pool kuningriiki. Samuti teab ta, milline internetis nähtud lahendus teeb su elu ka päriselt mugavamaks ja mis on üksnes ilus vaadata.
Kui sul on professionaal omast käest võtta, saad temalt küsida nii palju küsimusi, kui kulub. Meie ühine eesmärk on ju luua sulle köök, kus sul on mõnus kokata ja võib-olla ka külalisi võõrustada.

TÄPNE MÕÕDISTUS

Disainer mõõdab kohapeal kõik oskuslikult ära, nii et hiljem pole vaja eraldi mõõtmiskuupäeva kokku leppida. Üks-kaks-kolm ja valmis!

Täiendav mõõtmine on vajalik ainult juhul, kui mööbli tulevasel asukohal on kohtumise ajal mõni vana mööbliese ees ja disainer ei pääse täpselt mõõtma.

AJA KOKKUHOID

Kui disainer koju tuleb, ei pea sa oma aega salongi tulemise peale kulutama. Muidugi, sa oled väga oodatud, kui tahad enne lõplikku kinnitust materjale oma käega katsuda või värvitoone üle vaadata, aga otsest vajadust selleks pole. Ka arvuti- ja telefoniekraan annab neid väga elutruult edasi.

KIRSS TORDIL: PIKEM GARANTII

Kui tellid meilt disaineriteenuse ja köögimööbli, saad mööbliga kaasa tervelt 3-aastase garantii. Tasub võtta, eks ole!

Arvestades, kui olulist rolli mängib kodus köök ja kui harva sa seda tellid, on disaineriteenuse kasutamine igal juhul mõttekas!

 

 

 

 

Vaata meie tehtud töid siit