Silmale ilus ja kasutajale funktsionaalne köök on kodu südameks, mille soetamist võib julgelt võrrelda auto ostuga. Just nagu autode puhulgi, tuleb mängu lisavarustus ehk köögist rääkides – kõik see, mis teeb toimetamise mugavaks ja nauditavaks, mõjutab ka hinda.

Siia kuuluvad kõik funktsionaalsed lahendused: vaikselt sulguvad, erilahendustega sahtlid, mis aitavad ruumi säästa, sõrmejäljekindel uksematerjali viimistlus, mis ei määrdu kergesti või hoopis erinevad valguslahendused, mis loovad ruumile vastavalt vajadusele ka meeleolu.

Eritellimusel köögimööbel – rätseplahendus sinu koju

 

Köögimööbli valimine on kodu sisustamisel üks keerukamaid ülesandeid, sest tahame ju kõik, et see oleks piisavalt ajatu, vastupidav ja ka silmale ilus vaadata. Tänu tehnoloogia arengule on lahendused ja -võimalused lõputud, kuid sisuliselt koosneb köögimööbel neljast osast: karkass ehk kappide sisemus ja küljed, furnituur, mis kõiki asju omavahel koos hoiab, esipaneelid ning tööpind. Juurde tuleb veel valida vaid valamu, segistid ja köögitehnika.

Paljud koduomanikud eelistavad eritellimusel valmistatud kööki seetõttu, et kvaliteet, eluiga ja lisaväärtus, mida see kodule lisab, on palju kõrgem kui valmislahendustel. 

Tihti on argumendiks ka ruumilahendus, sest meie abiga on sul võimalik saavutada millimeetritäpsusega lahendus, mis näiteks kitsa ruumi puhul olulist rolli mängib. Hoole ja armastusega valmistatud ning paigaldatud köögist saadav nauding on tuntav – esipaneelid on nii hästi kokku sobitatud, et nende vahelist piiri on raske eristada, ja kapiuksed sulguvad hääletult.

Elustiil kui köögi alguspunkt

 

Eritellimusel köögimööbel on valmistatud vastavalt sinu soovidele ja elustiilile. 

Koos disaineriga loome kodu üldist atmosfääri arvesse võttes ruumi, mis vastab nii kuju, materjali, värvi kui ka funktsioonide poolest just sinu vajadustele. Soovid enda aastatega kogutud serviisi auväärsele nähtavale kohale? Või kohvimasinat silmade eest ära? Valgustatud klaaskappe? See kõik on eritellimusel köögimööbli puhul võimalik!

Niisama oluline on näiteks akende olemasolul arvesse võtta nende paigutus. Millised seadmed on kindlasti vajalikud ja millised võib ära jätta – kas nelja keedualaga pliit või piisab kahesest? 

Olenevalt sellest, kas teil on võimalik kaasa rääkida juba maja või korteri ehituse faasis, siis kommunikatsioonid ehk vee- ja kanalisatsioonitorud ning pistikupesad on vaja kohe õigesti planeerida, võttes arvesse köögimööbli tulevast paiknemist. Sama oluline on silmas pidada ka furnituuri, ehk milliseid uksehingi ja sahtlite lahendusi soovite. Ning muidugi kuldne tõde kraanikausi, pliidi ja külmkapi paiknemise osas, kus nimetatud trio võiks teineteisele nii lähedale jääda kui võimalik. 

Kui esteetilised soovid kohtuvad praktiliste vajadustega

 

Esmalt on endale hea selgeks teha, millisteks otstarveteks eelkõige ruumi kasutatakse? Kas sinu peres on pliidi ääres eksperimenteerimist armastav gurmaan või eelistad sa kiireid eineid? Sellest sõltub, kui palju on tarvis tööpinda ning mis osale kuulub kapi- ja sahtlipind. 

Samuti, kas unistad pikkadest hommikutest mugaval köögisaarel kohvikruusi taga või on sinu peres kombeks haarata tops meelepärase joogiga teele kaasa. 

Või kui soovid oma kappi sisseehitatud maitseaineriiulit, saavad meie disainerid selle teoks teha, kasutades ruumi maksimeerimiseks pöörleva nurgakapi või cargo lahendust.

Meie eritellimusel köögimööbli tootjana pakume sulle erilisi, sinu soovide järgi valminud lahendusi, mida välismaised suurtootjad masstootmise tõttu kunagi teha ei saa.

Kust tulevad hinnaerinevused? Materjal, furnituur, tehnika 

 

Jah, oleme nõus, et eritellimusel köögimööbel kergendab rahakotti rohkem kui valmislahendus. Siin peidab enda aga üks “aga”. Kvaliteetsed materjalid, hoiustamislahendused ja erimõõdud on vaid mõned näited, milliseid komponente arvesse võttes me sulle köögi loome. Rätseptööna valminud köök ei ole võrreldav masstoodanguga.

Kuna eritellimusel köögid valmivad käsitööna ja kasutusel on vaid kvaliteetsed materjalid, tähendab see kauakestvat kööki, mis lisab sinu kodule väärtust.

Valmislahendus võib esialgu küll taskukohasem tunduda, kuid tõenäosus, et see mõne aasta pärast parandustöid vajab, on suur. 

Nii võib juhtuda, et esmalt madalama hinnaklassiga pakkumine muutub hoopis peavaluks juba paari aasta möödudes. Samuti – kui valid kööki pinnale, mille soovid mõne aja pärast kinnisvaraturul tehinguks pöörata, on eritellimusel mööbel suure lisandväärtusega. 

Võta meiega ühendust! 

Loome sulle köögi, kus hakkad eneselegi üllatuseks retseptiraamatuid kaanest-kaaneni läbi “küpsetama”, sest lihtsalt nii mõnus on!

Mööblimasina pakutavad lahendused on sellised, mida välismaiseid suurtootjad standardiseeritud tootmissüsteemi tõttu ei paku

Vaata meie tehtud töid siit