Ahi Smeg SFP140Uus küpsetuskogemus läbi interaktiivse menüü.

Smeg tutvustab uut Linea ahjude tootesarja, mille disain ja funktsionaalsus viivad küpsetuskogemuse täiesti uuele tasemele: intuitsioon, funktsionaalsus ja menüü käsitlus ületavad ka kõrgeimaid ootusi.

Mis on Ahi Smeg SFP140?

Uued SF130 ja SFP140 ahjud on välja töötatud mõeldes kokkajatele: nii neile, kellele see oleks esimene OMA ahi kui ka tõelistele toidufännidele uute retseptide katsetamisel. Need ahjud on disainitud pakkumaks küpsetusnaudingut pikkadeks aastateks tänu lihtsalt käsitletavale iteraktiivsele menüüle. SF130 mudelil on kasutatud LCD ekraani koos Linea juhtnuppudega, SFP140-seeria ahjudel on kasutusel TFT (Thin Film Transistor) puutetundlik ekraan.

Ahjudel on 72 l netomahuga ahjukamber (20% suurem kui eelnevatel mudelitel), valikus kas Pürolüütiline- või Aurupuhastusprogramm ning 50 SmartSense küpsetusprogrammi, millega ahi määrab toidutüübi, koguse ja küpsetusviisi. Samuti on kliendi kasutuses 10 mälukohta isiklike lemmikprogrammide salvestamiseks. Piisab vaid parameetrite eelnevast valimisest ning seejärel teeb ahi juba kogu töö ise.

Lisaks traditsioonilistele ahjufunktsioonidele nagu sulatus, soojendus ja kergitus, on uus mudel varustatud 16 uue erifunktsiooniga (18 erifunktsiooni pürolüütilistel mudelitel). Kasutaja käsutuses on madala temperatuuriga küpsetusfunktsioonid, mis sobivad suurepäraselt nimetatud küpsetusviisi armastajatele, samuti valikud sulatamiseks, grillvardaga küpsetamiseks, toidunõude soojendamiseks ja ka viitstardi kasutamiseks. Tänu uuele kasutajasõbralikule ja lihtsalt loetavale menüüle on selles orienteerumine ja selle kasutamine viidud uuele tasemele: küpsetamine ei ole enam tüütu kohustus, vaid puhas nauding.

SF130 seeria ahjud on saadaval musta, valge, RV terasest või hõbedase peegelklaasiga viimistlusega, taustvalgustatud Linea nupud tagavad mugava ning loogilise kasutuse. Valikus on nii Aurupuhastuse kui ka Pürolüütilise puhastusega mudelid, millede „CoolDoor“ tagab jaheda esipaneeli ka pürolüütilise puhastuse kestel.

SF140 seeria ahjud on saadaval RV terasest või hõbedase peegelklaasiga viimistlusega, värviline puutetundlik juhtpaneel kuvab loogiliselt kogu võimalikku küpsetusfunktsioonide ja lisavalikute nimistut. Ahju 5 küpsetustasandit võimaldab küpsetada samaaegselt erinevaid toite ilma, et maitsed ja lõhnad seguneksid, säästes ühtlasi aega ning energiat. Pürolüütilise puhastuse funktsioon koos „EverClean“ mikropoorideta emailiga tagab ahjukambri hügieenilise puhtuse. Smegi pikaajalised kogemused emaileerimises garanteerivad maailma kõrgeima kvaliteediga ahjukambri.

Garanteeritud energiatarbe klassis A-20% on uued Linea-seeria ahjud tulnud, et pakkuda kompromissitut küpsetustulemust ning kasutusmugavust ja maailmatasemel Itaalia disaini – need ahjud on mõeldud Sinule, kes Sa ei lepi vähema, kui vaid parimaga!

Vaata meie tehtud töid siit