Kas mäletate, kui Eesti kodudesse hakkasid ilmuma esimesed keraamilised pliidiplaadid? Senituntud pliitidega oli vahe üüratu ning tänapäeval ei kujutaks paljud perenaised või peremehed oma elu ilma keraamilise pliidita ettegi.

 

Järgmisena astusid pliididisainerid sama suure sammu ja liikusid keraamilise pliidi juurest edasi induktisioonplaatideni. Induktsioontehnoloogia tähendab seda, et keetmisel-küpsetamisel kuumutatakse vaid nõu põhja, mitte kogu pliidiplaati. Eelkõige tähendab see kasutusmugavust, aga kindlasti ka energiasäästu.

 

Nüüd on aga toimunud veelgi parem uuendus – iga induktsioonplaat on paigutatud eraldi tööpinna sisse ja soovi korral saab neid kombineerida ka gaasipõletitega.

 

Selle toreduse nimi on i-Cooking. Vaata seda pilti, kas pole ilusad?

 

 

 

Kui sa oled kahtlev, kas i-Cooking on ikka mõistlik valik, siis kohe räägime sulle, miks me sellest vaimustuses oleme.

 

  1. Kujunda pliit vastavalt oma vajadustele

 

Võibolla on tavalised – nelja plaadiga ruudukujulised pliidid Sind kogu aeg ahistanud, ja Sa tahaksid midagi muud? Näiteks kahte induktsioonplaati ja ühte gaasipõletit? Saad need paigutada oma tööpinna sisse täpselt nii, nagu sul vaja läheb või su silmale kõige meeldivam vaadata on. Sina ise kujundad oma toiduvalmistamise ala.

 

  1. Pliidiplaatide vahele saad jätta rohkem ruumi

 

Võibolla on Sinu peres kasutusel igavesti suured pajad ning mitu sellist ei taha korraga pliidile podisema mahtuda. i-Cooking lahendab selle mure kenasti – plaadid saab paigutada üksteisest täpselt nii kaugele kui vaja. Plaatide juurde käivad kaablid on selleks sobiva pikkusega – 1000 mm. Juhtpaneeli kaabli pikkus on 700 mm.

 

  1. Saad pliidi arvelt veidike tööpinda juurde

 

Nutika paigutamise korral on võimalik sul pliidi arvelt tööpinda juurde saada. Väiksemas köögis kulub iga lisa ruutsentimeeter ju marjaks ära.

 

  1. Puhastamine on nüüdsest palju mugavam

 

Tead küll neid jonnakaid musti kõrbenud ringe, mis su vanade pliidiplaatide ümber tekkima kipuvad ning millest lahti saamine vajab küürijalt korralikku musklijõudu?

I-Cooking induktsioonplaatidega seda muret ei ole, sest plaadi ümbrus ei kuumene ja seal ei saa midagi kinni kõrbeda.

 

  1. Mitmed kasulikud lisafunktsioonid

 

I-Cooking ei piirdu lihtsalt plaatide ümberpaigutamisega. Neil on veel mitmeid toredaid lisafunktsioone. Näiteks on igal plaadil võimalik on kasutada taimerit või Boost kiirrežiimi. Samuti on juhtpaneelil olemas lapselukk ning jääksoojuse näidik.

 

Kõigil plaatidel on ka Stop & Go funktsioon, mis lubab sul korraks pliidi juurest eemale minna, ilma et toit põhja kõrbeks. Vajuta lihtsalt nuppu ja pliidi kuumus alandatakse esimese astmeni.

 

  1. Vaja ei lähe spetsiaalset tööpinda

 

I-Cooking induktsioonplaadid võib paigutada ükskõik millisest materjalist tööpinna sisse. Kui sa soovid aga ka gaasipõletit, siis selleks peab su tööpind taluma vähemalt 70-kraadist kuumust. Sellisteks tööpindadeks on näiteks komposiit, klaas, graniit, betoon jm.

 

  1. Valida saad kahe värvi vahel

 

Kui me hakkame sulle Mööblimasinas köögimööblit disainima, siis saad koos meie disaineriga otsustada, kummad plaadid Sinu mööbli juurde paremini sobivad – mustad või valged.

 

Kutsume Sind ka meie salongi i-Cookinguga tutvust tegema. Meie näidisköögis on need kenasti tööpinna sisse paigutatud ja me lubame, et need võluvad su kohe ära.

Vaata meie tehtud töid siit