Sinu tellitud uus köök on paigaldatud ja nüüd on kõik valmis, et saaksid oma ilusas köögis toimetada. Mööblimasina tiimi töö on tehtud, kuid meil on Sulle veel mõned soovitused ning olulised detailid, mida peaksid teadma. Koondasime need kokku ja sellest sündis meie köökide hooldusjuhend.

Mööblimasina köögid on kõik kõrgekvaliteedilistest materjalidest ja neid on kerge hooldada ent köögi värske ilme säilib ainult siis aastaid kui hooldus on õige. Meie üheks missiooniks ongi, et klient tunneks oma köögist rõõmu võimalikult kaua ja köögi väärtus ei langeks.

Kuidas hooldusjuhend aitab?

Hooldusjuhendis on üldised juhised selle kohta, kuidas puhastada ja hooldada riiuleid, kappide sisemust, käepidemeid, pliidiplaati ning kraanikaussi.

Eraldi on välja toodud erinevate pindade ja esipaneelide hooldamise juhised ja soovitused puhastusvahendite kasutamiseks. Tuleb teha vahet, kas Sinu köök on kõrgsurvelaaminaadist, täispuidust või mõnest teisest materjalist. Igal materjalitüübil on omad juhised ja nõuded puhastamiseks.

Koduse suurpuhastuse käigus on teinekord vaja eemaldada ka sahtleid või kapiuksi, et aja jooksul tekkinud mustus paremini ära puhastada. Siin tulevad kasuks vajalikud teadmised, kuidas sahtleid välja võtta või kapiust lahti monteerida. Nii sahtlite kui ka kapiuste reguleerimise ja eemaldamise kohta on info juhendis olemas.

Tehnikaga käib tavaliselt oma juhend kaasas, ent köögimööbli seisukohalt on mitmeid olulisi detaile, mis aitavad mööblit parimas korras hoida. Näiteks, mida võib teha nõudepesumasina aur, kui uks avada kohe peale pesutsükli lõppemist jne.

Asjaolu, mida paljud meist endale ei teadvusta või ei oska selle peale tulla, on hoone sisetemperatuuri tähtsus. Juhendis on kirjas, milline on ideaalne köögitemperatuur.

Enne üldisi turvameetmeid on juhendis pikem õpetus ka klaasist detailide kohta. Milliseid puhastusvahendeid kasutada. Miks on ohtlik kasutada keraamilise pliidi jaoks mõeldud teraga puhastajat tavalise klaasi peal jpm.

Turvameetmed köögis on samuti valdkond, mida tasub meeles pidada, et vältida asjatuid ohuolukordi. Näiteks kuum pliit ja väikesed lapsed selle juurde üksijäetuna. Puhastusvahendite hoidmine laste käeulatusest eemal jmt.

Loomulikult ei soovi me oma klienti koormata ja juhend ei ole pikaks veninud manuaal. Kogu info on asjalikult ja täpselt mahutatud 16 lehekülje peale, sh illustreeriv materjal.

Soovime, et naudiksite oma uut kööki maksimaalselt ja seda rõõmu jaguks aastateks. Külalistele saab alati jätta hea hooldusega mulje, et köögis on justkui toimunud väike värskenduskuur.

Kliki nupule või siia, et juhendit lugeda!

Lae alla tasuta köökide hooldusjuhend

Vaata meie tehtud töid siit