Elame kiirel ajal. Kanname kiirmoodi, sööme kiirtoitu ja tahame üldse kõike kohe saada. Samas teame, et kiir– tähendab enamasti ka halba kvaliteeti. Heade asjade valmistamine võtab aga aega, olgu selleks siis ajatud ja stiilsed rõivad, maitsev toit või kvaliteetne ja vastupidav mööbel.

Kui tahad ennast ja oma lähedasi tõeliselt hellitada, ei lähe sa ju kiirtoidukohta, vaid heasse restorani, kus on mõnus olla, kust sa saad suurepärase elamuse ja kus koheldakse sind sinu vääriliselt. Isegi kui sa pead oma toitu ootama. 

Mööblimasina köökidega on sama lugu.

Nende valmimine võtab veidi rohkem aega kui valmislahendustel, aga ootamine on kindla peale tulemust väärt.
 

Mööbel sobitub sinu kööki millimeetri pealt
 

Ideaalis käime alati kohapeal mõõte võtmas, sest meie jaoks on oluline, et mööbel sobituks täpipealt sellele mõeldud kohta. Nii ei lähe ükski ruutsentimeeter köögi pinnast raisku ja me kasutame kogu saadaoleva ruumi maksimaalselt hästi ära.

Kui soovid mööblit aga ilma mõõtmise ja paigaldamiseta, siis nii saab ka. Teeme köögimööbli sinu võetud mõõtude järgi valmis ja anname kokku pakituna üle.
 

Sinu soovid saavad täidetud – 100%

 

Olgu, päris ulmevaldkonda kuuluvaid soove me vast täita ei suuda (samas – pole kindel!), aga kõike muud küll. 

Kui vähegi ruumi on, ehitame just sellised kapid ja lahendused, mis teevad köögi kasutamise sinu jaoks nii mugavaks, et isegi kui sulle tundus söögitegemine varem tüütu kohustusena, hakkad nüüd aina enam ja enam köögis aega veetma. Sest lihtsalt nii tore ja huvitav on!

Ja kui sa juba oled meisterkokk, siis ka sind suudame üllatada. Anna meile lihtsalt teada, millistest kappidest-sahtlitest ja lahendustest sa unistanud oled ning meie disainerid ja tehnoloogid mõtlevad sulle sobiva köögi välja. Päriselt.
 

Meie jaoks on sinu köögi valmistamine ainukordne võimalus

 

Nagu sa tead, sõltub enamike asjade tulemus suhtumisest. On suhtumine ükskõikne, on ka tulemus kesine, on suhtumine aga priima, on ka tulemus vastav.

Meie jaoks on sinu köögi valmistamine ainukordne võimalus aidata sul oma unistus ellu viia. Me ei suhtu sinu kööki kui ühte sadadest, oo ei!

Iga uus köök on nagu maal. Alguses on valge lõuend, siis hakkavad tekkima esimesed jooned ja lõpuks valmib tervik, üks ja ainus. Täpselt selline nagu sulle meeldib, iga viimse kui detailini.
 

Sinu köögi teevad valmis tõelised meistrid

 

Kõik meie spetsialistid on just nimelt köökide valmistamise eksperdid. Nad teavad, kuidas peavad kapid-sahtlid lahti käima, millise kohtvalgusega on kõige mõnusam köögis toimetada, kuidas saavutada täpselt nii siidist uksepinda nagu sulle meeldib jne.

Lisaks sellele on nad kokku puutunud kõigi probleemidega, mis ühe köögi valmistamisel ette tulla võivad. Sa saad kindel olla – meie spetsialistidel on igale murele lahendus. 

Alates ettevõtte juhist, disainerist ja mööblitehnoloogist kuni paigaldajani välja, me kõik oleme köögientusiastid ja teeme oma tööd tõesti südamega. Ja tead, see on ka tulemusest näha.

Kiire ja sõbralik suhtlus

 

Sellest, miks hea mööbli valmimine aega võtab, me juba rääkisime. Mis meie juures aga erakordselt kiiresti läheb, on vastuste saamine. Ükskõik, kas helistad või kirjutad, oleme alati kättesaadavad ja valmis sinu küsimustele põhjalikke vastuseid andma.
 

Kokkuvõtvalt

 

Mööblimasina mööbel on sinu köögiunistuste täitumine. Sellepärast ongi selle ooteaeg pisut pikem kui valmismööblil. Ja ei saa salata, ooteaega venitab pikemaks ka väike järjekord, sest päris paljud inimesed on mõistnud – meie juures unistused täituvadki!

Ega muidu pole meile jäetud näiteks sellist tagasisidet:

“Otsisime oma uude koju juba pikemat aega köögimööbli valmistajaid ning olime oma unistuste köögist vaikselt mõttes juba loobumas, sest uhkete salongidega köögimööbli firmad pakkusid meie soovitud lahendusele täiesti ulmelisi hindu (ning ise väitsid, et tegemist on meeletu allahindlusega). Siis aga jäi silma üks foorum, kus soovitati väga Mööblimasina mehi: kaup pidavat olema hea hinnaga, teenindus kiire, korralik ja täpne.

Proovisimegi. Ja hästi tegime. Saime just sellise köögi nagu tahtsime ning veel korraliku tehnika ning furnituuriga. Kõik valmis tähtaegselt ning probleemide korral lahendati mured kiirelt ning operatiivselt. Kui väikse lapse tõttu ei õnnestunud sõita kohapeale näidiseid vaatama, siis toodi näidised meie juurde. Kusjuures teenindus ei lõppe mööbli ja tehnika ülespanekuga ning lõpparve laekumisega – näiteks kui mitu kuud peale paigaldust üks LED lamp üles ütles, siis toodi uus ja parem lamp isiklikult kohale. Viimaste aegade üks meeldivamaid kogemusi.”
Aldo Mäsak

Või sellist:

Ma olen väga positiivselt üllatunud nii meeldiva ja kliendisõbraliku suhtlemise eest. Tänan teid minu unistuste köögi reaalsuseks muutmise eest. 
Teie juures võib klient tõesti tunda ennast kuningana, kelle pisimadki soovid täidetakse ja veel enamgi, ka sellised soovid, mille peale ise ei oska/julge mõeldagi. 
Teie juurde tulles tasub unistada kõrgelt. Väga meeldib mulle ka suhtumine, et pole probleemi, vaid on võimalused. 
Helme Kevvai

Vaata meie tehtud töid siit