Technistone Harmonia Velasco2

Technistone tootevalikus on suur valik presskivimeid, mis koosnevad 93% ulatuses hoolikalt valitud looduslikest materjalidest, milles peamised on kvarts ja graniit.

Technistone presskivis on ühendatud elegantsus ning ülim funktsionaalsus. Technistone® presskivi pinnaviimistlus on väga erinev – lihvitud, kiltkiviviimistlusega, matt, antiikse välimusega ja harjatud. Tänu sellele on see üks parimaid materjale interjööri kujundamiseks, sest toode täidab ka kõige nõudlikumad soovid.

Technistone presskivi, looduslikud materjalid graniit ja marmor on hetkel kõige levinumad töötasapindadeks kasutatavad materjalid nii Eestis kui ka Euroopas. Käsitööna valminud valamu on unikaalne ja lisab kööki lisaväärtust.

KVARTSIST TECHNISTONE TÖÖTASAPINNAD

Technistone on erakordselt tugev, kõva ja vastupidav. Tänu mittepoorsele pinnale on materjal hügieeniline ning sobib väga hästi toidu käitlemiseks. Sellel pinnal võib hakkida või töödelda ükskõik mida. Selle peal võib isegi liha haamerdada või tainast sõtkuda. Selle peal võib kõndida. See on ideaalne töötasapind köögi- ja vannitoa mööblile. Tootel on peaaegu samasugused ja kohati isegi paremad omadused kui looduskivil. Tootesarjad Translucent ja Fresh on valgust läbilaskvad.

Töötasapindade max pikkus ühes tükis: 3000 mm, esiserv T-Profiil.

Tööpinnad on saadaval ainult koos köögimööbli tellimusega.

NB! Pildid on illustratiivse tähendusega, täpseimat tooni näeb reaalsetelt näidistelt.

Invalid Displayed Gallery